Jump to content

Nulla

Members
  • Antal indlæg

    276
  • Medlem siden

  • Senest besøgt

About Nulla

  • Fødselsdag 05-08-1971

core_pfieldgroups_99

  • Biography
    tall,brunett :P
  • Location
    Svedala
  • Interests
    Mc og tøserne.

Kontakt metoder

  • Skype
    nulla@mail.dk

Nulla's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Fugt i hus.... Derome...klagshamn er der nogen der har väret så uheldige som os at köbe et hus af Derome ?? Ved der lige har väret en sag i klagshamn, men söger info om hvad der er sket med forhandlingerne der ?? Om nogen ved noget Please skriv til mig, da jeg gerne vil til at ha afsluttet vores sag med det fucking hus og fugtproblem i fasaden.
  2. Nulla

    LED Tv ???

    clouding ???? ja hvad ved jeg om det hehe........... takker for hjælpen, har nu også læst en pæn anmeldelse om det pioneer tv, så nu er det ud og se på dem, håber da mediemarket har lidt at vælge imellem.
  3. Nulla

    LED Tv ???

    Søger lige lidt hjælp her, hvad ville i købe hvis i skulle ud og have et nyt tv ca 50" har kigget lidt på en samsung ue55b7070 eller 7050, men ved ikke om der er andre bedre mærker. Er der nogen herinde der ved lidt om tv ville det være lækkert
  4. Og hvis du er morgenfrisk kører jeg fra Svedala kl ca 0530-0600 :D
  5. Nulla

    volvo c 30

    er der virkelig ingen der har en eller har haft en C30 ??
  6. Nulla

    volvo c 30

    Er der nogen der har sådan en fætter volvo c 30 diesel ? og passer det at den kører 0.45 på L, eller er volvos beregninger også helt hen i vejret ? Og er det en fed dyt ?
  7. Nulla

    Bo i Svedala

    Kører Svedala Valby hver dag :th2:
  8. yep alt dette er gjort ;)
  9. Har en simens siwatherm txl 2101 kondens, som pludselig holdt op med at varme igår er det så varmelegmet der er gået ? Kan man selv teste det, eller finde ud af om det kan fixes, eller er den til skrot allerede efter 4 år ? Kom med lidt råd her TAKKER :th2:
  10. også rigtigt nok, vores datter på 5½ har fået tilbudet.....dog siger vi nej men vores anden datter på 2½ får ikke tilbudet, så grænsen er på de 3 år.
  11. Det skal du ikke sige to gange.......... Mangler virkelig nogle der bare gider engang imellem, også meget gerne hvis i kender nogle "ældre" der mangler børnebørn. Ellers må jeg sætte en post op i ICA.
  12. Jeg søger en/nogle der gider at passe mine "søde" prinsesser engang imellem de er 2½år og 5½år.
  13. fin rideskole kadarpsridskola@telia.com, prøv dem ligger ca 2 km fra svedala... boksskogen, min datter er lige begyndt til ridning der, de har også ridehal
  14. Hej smukke. Her i svedala kommune har de fra Jasmin var 4 år tilbudt hende dansk i børnehaven, hun har haft en time om ugen, og været rigtig glad for det. Ved ikke rigtigt hvad hun for af tilbud til næste år når hun starter i skolen, men fint de gør det, det er jo super godt og sjovt for ungerne
×
×
  • Tilføj...