Jump to content

mozzzy

Members
  • Antal indlæg

    3
  • Medlem siden

  • Senest besøgt

Alt der er opslået af mozzzy

  1. Hej til er :-) Jeg har lige fået tilsendt Kampagnekoden... Jeg har en dansk bil og bor i Danmark, jeg kan ikke se nogen steder om det kun skulle gælde for Svenske biler, det synes jeg ikke der står noget om. Har i nogen erfaring med det og om hvordan man bliver registret med evt. nr. plade eller andet?
  2. Hej og tak for dit svar :-). For mig lyder det rigtig dyrt med den time pris 500-1000 kr. i timen! jeg har lige kikket på danskautoservice priser, http://danskautoservice.dk/Priser_m_v.html og må sige at de time priser samt pris for stort service ser meget billigt ud i forhold! Prøv at tage et kik. Så spørgsmålet er her om det kan svare sig at få det lavet i Sverige. Jeg fik også meget hurtigt svar fra Bilpartner i Sverige og deres pris er 3400,- sek. for et service, samt 255,- sek for en låne bil om dagen.
  3. Hej, er der nogen der har nogle gode erfaringer med bil værksteder i eller nær Malmø. Jeg skal have min Chevrolet til service og har hørt at det kan betale sig at tage hin sidans. Jeg har kontaktet "Bilpartner AB" for at høre hvad de skal have for det. De har en dansk side hvor man kan kontakte Er der nogen der har erfaring med dem???
×
×
  • Tilføj...