Jump to content

Recommended Posts

Guest Supermule
Besvaret

Ja og så kører hun bare bagefter som om ingenting var sket........:mad: Det er sådan nogle mennesker der IKKE efterlader sedler, når de har torpederet din bil.........:sick:

  • 3 weeks later...
Guest Supermule
Besvaret

Jeg fører min egen lille logbog over folk der ikke orienterer sig i trafikken osv.... 90% af dem er kvinder og resten er kvinder forklædt som mænd......:lol:

Besvaret
Jeg fører min egen lille logbog over folk der ikke orienterer sig i trafikken osv.... 90% af dem er kvinder og resten er kvinder forklædt som mænd......:lol:
Hey!! Så har du vist ikke set tøsserne med stilletter og feminint påklædning som kan finde ud af at køre. Men du har ret! det er ca 99% af kvinder der ikke kan finde ud af at køre! Og det gør mig rasende at sådanne nogle kvinder findes og ødelægger det for os andre der virkelig kan! Det kan simpelthen få mit blod til at koge :mad: Måske kan det være at de har haft en kvindelig kørelære :scared: Men opgiv ikke håbet. der findes få af os der virkelig int os for biler, og det er de få der kan finde ud af at køre en bil som den skal køres :th2:
Besvaret

Æv - med den overskrift havde jeg forventet en god og underholdende Golf historie at starte ugen med. Efter at have set klippet kan man jo kun sidde med et dilema, skal man grine eller græde

  • 2 weeks later...

Opret en konto eller log ind for at kommentere

Du skal være medlem for at skrive en kommentar

Opret en konto

Opret en konto på siden her. Det er nemt!

Opret en ny konto

Log ind

Har du allerede en konto? Log ind her.

Log ind nu
×
×
  • Tilføj...