Miriam Skrevet April 7, 2009 Rapporter Skrevet April 7, 2009 Jeg kan huske at "vi" før i tiden fik gode priser af en inde hos Salus, og mange valgte dem. Jeg har nu talt med en derinde igen, som slog alle de priser jeg havde hos Vestas inden, som har vundet hver gang der er en der har ringet og forsøgt sig. Og med samme eller bedre dækning. Så jeg ville da lige reklamere lidt for dem. Det som gør det til en virkelig god deal for mig, er at så længe man har låsebolte på fælgene så dækker de den fulde værdi og så dækker de bane kørsel som nogle af de få, hvis ikke de eneste. Så længe der ikke er tidstagning. Og så får man samme rabat så længe man har villa, uanset om ens biler stå i garage eller bare på ens grund. Der ved jeg at vestas har forskel. Jeg fik et direkte nr til ham, uden om køen. Men vil ikke smide det på offentligt forum. Hvis du vil have checket dine priser med ham, så smid en PM Og NEJ jeg får intet for det :th2:
Martin_M Besvaret April 7, 2009 Rapporter Besvaret April 7, 2009 Hvor store var dine besparelser? Jeg er 2 gange blevet ringet op af forskellige forsikringsselskaber, som mente de kunne tilbyde billigere bilforsikringer. Begge gange har det dog vist sig at de var meget langt fra... Men smid gerne hans nr, det er jo da værd at checke.
Miriam Besvaret April 7, 2009 Forfatter Rapporter Besvaret April 7, 2009 Hvor store var dine besparelser? Jeg er 2 gange blevet ringet op af forskellige forsikringsselskaber, som mente de kunne tilbyde billigere bilforsikringer. Begge gange har det dog vist sig at de var meget langt fra... Men smid gerne hans nr, det er jo da værd at checke. Ja det hat været det samme for mig værd gang. Men her der hakkede han 5kg af det samlede på 3 biler + hus :)
Recommended Posts
Opret en konto eller log ind for at kommentere
Du skal være medlem for at skrive en kommentar
Opret en konto
Opret en konto på siden her. Det er nemt!
Opret en ny kontoLog ind
Har du allerede en konto? Log ind her.
Log ind nu