pelle83 Skrevet June 21, 2010 Rapporter Skrevet June 21, 2010 Jeg har et irritiationsmoment jeg gerne vil af med. Når jeg er inde på en bestemt hjemmeside, er formatet meget større end på samtlige andre sider jeg er inde på. Jeg overvejer om jeg har fået gjort noget, eller om det bare er siden der pludselig fra et minut til et andet har ændret opsætning? Mvh Pernille
MissCath Besvaret June 21, 2010 Rapporter Besvaret June 21, 2010 Tjek lige i højre, nederste hjørne af din Internet Explorer, om der står 100% eller andet. Hvis der står andet, skal du ændre den til 100%. Hvis det ikke hjælper, så giv lige lidt mere info ;)
pelle83 Besvaret June 21, 2010 Forfatter Rapporter Besvaret June 21, 2010 Google Crome Jeg bruger ikke Explorer men google Crome, og kan ikke lige finde den værdi der, men det kan meget vel tænkes at det er det der er galt.
pelle83 Besvaret June 21, 2010 Forfatter Rapporter Besvaret June 21, 2010 Så er fejl 40 fundet.... tak for input
Recommended Posts
Opret en konto eller log ind for at kommentere
Du skal være medlem for at skrive en kommentar
Opret en konto
Opret en konto på siden her. Det er nemt!
Opret en ny kontoLog ind
Har du allerede en konto? Log ind her.
Log ind nu