Nif Skrevet November 21, 2006 Rapporter Skrevet November 21, 2006 Man kan nogle steder aflevere sine gamle strimler med smalfim og få lavet dem til dvd. Men kan man gøre det selv ved hjælp af et eller andet som kan indlæse billederne ?
Guest michaelbo Besvaret November 21, 2006 Rapporter Besvaret November 21, 2006 Ja men... Man kan godt.., men det er besværligt udover alle grænser, for at sige det lige ud så orker jeg ikke engang at forklare hele sammenhængen. :( Har prøvet fra video beta og vhs og det er dødsygt, men fra smalfilm, føj for satan.. Vis filmen og optag den med et digitalt kamera. Forummet på denne site har noget geek snak om det "http://arstechnica.com/" Rigtig god fornøjelse :)
rasmusrene Besvaret December 7, 2006 Rapporter Besvaret December 7, 2006 Hej du har selv været på ´jagt og fundet dem her i dk. http://www.videocafeen.dk/ Der er forresten også denne i SE: http://www.videocafeen.dk/
Recommended Posts
Opret en konto eller log ind for at kommentere
Du skal være medlem for at skrive en kommentar
Opret en konto
Opret en konto på siden her. Det er nemt!
Opret en ny kontoLog ind
Har du allerede en konto? Log ind her.
Log ind nu