wiebking Skrevet February 13, 2013 Rapporter Skrevet February 13, 2013 Hej alle.. Jeg og min familie er lige flyttet til Örkelljunga- Skånes Fagerhult og tænkte på, om der var andre dansker i området?? Vi har desværre måtte sige farvel til de fleste danske venner vi havde- men sådan går det jo nok når man rykker rødderne op.. Men vi kunne godt trænge til at lære nogle nye at kende..:) Vi er begge 30 år og vi har 3 skønne børn- 2 piger og en lille knægt..:) Men send mig gerne en pb så kan vi finde ud af noget måske:) Hilsen Mette
larscph Besvaret February 14, 2013 Rapporter Besvaret February 14, 2013 Velkommen til Sverige! :) Det var godt nok et stykke oppe - håber ikke i skal pendle til København hver dag?!
wiebking Besvaret February 16, 2013 Forfatter Rapporter Besvaret February 16, 2013 Mange tak:) Jo jeg arbejder faktisk på amagerbrogade men nu er det så heldigvis ikke hver dag jeg skal frem og tilbage så synes ikke det er så slemt :)
Recommended Posts
Opret en konto eller log ind for at kommentere
Du skal være medlem for at skrive en kommentar
Opret en konto
Opret en konto på siden her. Det er nemt!
Opret en ny kontoLog ind
Har du allerede en konto? Log ind her.
Log ind nu