thygesen Skrevet December 24, 2006 Rapporter Skrevet December 24, 2006 Nu er det jul igen og nu det jul igen.. og denne dag er den største fest dag i sverige.. eller i hvert fald en af dem.. Derfor har Asger (AJ), måske claus og jeg bestemt os for at være "native" svenskere og feste og gå i byen første juledag.. I er derfor velkomne til at komme hjem forbi mig på tornfalksgatan 1c omkring 19 tiden og så drikke nogle øller eller hvad i nu har lyst til. Lidt senere går vi i byen.. Hvor?? Det ved jeg ikke, men vi skal nok tidligt afsted for der er KØ alle steder. Skriv her, en PM eller på messenger om du/I har lyst til at komme forbi og være med.
BS Besvaret December 24, 2006 Rapporter Besvaret December 24, 2006 God tur. Men desværre kalder sviger familien første juledag.
annaogmichael Besvaret December 24, 2006 Rapporter Besvaret December 24, 2006 Arbejde kalder Kan se at der skal lidt bedre planlægning til næste år
Recommended Posts
Opret en konto eller log ind for at kommentere
Du skal være medlem for at skrive en kommentar
Opret en konto
Opret en konto på siden her. Det er nemt!
Opret en ny kontoLog ind
Har du allerede en konto? Log ind her.
Log ind nu