Guest Supermule Skrevet June 18, 2007 Rapporter Skrevet June 18, 2007 Er der lidt dødvande i foreningen eller er der noget epokegørende under opsejling????
thygesen Besvaret June 18, 2007 Rapporter Besvaret June 18, 2007 Meget af det er jo den almene sommerferie som så småt er startet og kan mærkes.. derudover har der ikke været så meget at skrive om for tiden.. Til sidst kan vi jo kun sige at vi stadig er for få hænder til at gøre det arbejde vi ønsker SELVOM vi er blevet næsten fordoblet(i aktive medlemmer) efter vores sidste medlemsmøde.
Guest Supermule Besvaret June 18, 2007 Rapporter Besvaret June 18, 2007 Gør i aktivt noget for at involvere og opfordre folk til at yde et stykke arbejde og ikke kun et økonomisk bidrag.... Meget af det er jo den almene sommerferie som så småt er startet og kan mærkes.. derudover har der ikke været så meget at skrive om for tiden.. Til sidst kan vi jo kun sige at vi stadig er for få hænder til at gøre det arbejde vi ønsker SELVOM vi er blevet næsten fordoblet(i aktive medlemmer) efter vores sidste medlemsmøde.
BS Besvaret June 18, 2007 Rapporter Besvaret June 18, 2007 Gør i aktivt noget for at involvere og opfordre folk til at yde et stykke arbejde og ikke kun et økonomisk bidrag.... Ja på medlems mødet var der rig mulighed for at melde sig til de grupper man fandt spændende.
ulmus Besvaret June 19, 2007 Rapporter Besvaret June 19, 2007 Man kan til en hver tid skrive en mail til Lars Hougaard (formanden) og meddele, at man godt vil give en hånd med i en af grupperne. Eller man kunne hjælpe til med at få hjemmesiden til at køre lidt bedre. Den halter lidt p.gr.a. tidsnød. F.eks. er indkaldelsen til medlemsmødet den 12. maj endnu ikke fjernet. :)
Recommended Posts
Opret en konto eller log ind for at kommentere
Du skal være medlem for at skrive en kommentar
Opret en konto
Opret en konto på siden her. Det er nemt!
Opret en ny kontoLog ind
Har du allerede en konto? Log ind her.
Log ind nu