Jump to content

Recommended Posts

  • 2 months later...
Besvaret
Han er sgu ikke nem at få fat på. Har kimet ham ned siden tirsdag. Lagt to beskeder.
Besvaret
Han er sgu ikke nem at få fat på. Har kimet ham ned siden tirsdag. Lagt to beskeder.
Der må være noget med numrene. Jeg benytter mig udelukkende af 070-6944504. Jeg afleverede min bil hos ham i onsdags efter arbejde, og snakkede med ham i går formiddags om de ting der skulle laves. Han er i fuld sving. Jeg bruger sms og mail (angadalbilar gmail.com), når jeg har nye opgaver til ham. Så plejer han gerne at ringe tilbage, når han lige får et overblik.
Besvaret
Jeg har også lagt et par beskeder til ham' date=' uden at han vendte tilbage...[/quote']Jeg hører ham ad hvad der er los, og om han bare har for travlt e.l. (må så lige skubbe lidt til ham :th2:), når jeg skal ned og hente min bil senere i dag.
Besvaret

Jeg kom desværre først derned efter lukketid - så bilen stod ude i gården, klar til afhentning. Så jeg fik ikke snakket med Morten denne gang. Beklager. @ Tapatalk

  • 3 weeks later...

Opret en konto eller log ind for at kommentere

Du skal være medlem for at skrive en kommentar

Opret en konto

Opret en konto på siden her. Det er nemt!

Opret en ny konto

Log ind

Har du allerede en konto? Log ind her.

Log ind nu
×
×
  • Tilføj...